Zoeken

Bejabo

Bumperbescherming

• Nem lesz idén londoni NFL-meccs a koronavírus miatt
    Összefoglaló Nagy verésbe szaladt bele a Packers és a Browns, borzalmas játékkal kapott ki a Patriots. Tökéletesen kezdett, majd a lehető legrosszabb módon folytatta a Packers a hétvége legjobban várt meccsét és végül simán kikapott a Buccaneerstől .
  • amerikai foci - Nemzeti Sport Online
    NFL London amerikai foci. A Tampa az NHL első klubja, amely hazai meccs nélkül nyert Stanley Kupát Eldőlt az idei öttusa-világbajnokság sorsa – Itt vannak a részletek Megrázó részletek: a kilencedik emeletről zuhant a halálba az egykori NB I-es magyar focista Megható videóval emlékeztek Benedek Tiborra a Benu Magyar Kupa
  • NFL - Amerikai foci
    amerikai foci meccs london
    US Open - Elhunyt édesapjának emléke segítette a továbbjutásban az amerikai szupertehetséget Tenisz - Serena nyerte a Williams-nővérek csatáját Lexingtonban Magyar foci - Gazdag helyére Pátkai került be a válogatott keretébe
  • Amerikai foci – VSD
    2020-010 VB határozat a Miskolc Steelers – Budapest Wolves II. mérkőzés időpontjának változtatásáról.
  • Amerikai futball – Wikipédia
    NFL LONDON 2018 Philadelphia Eagles v Jacksonville Jaguars – Wembley Stadium - (21 Oct. 18 or 28 Oct. 18) Club Wembley bár használata a meccs előtt. Sapphire Hospitality Package: 3 órával hamarabb nyitó büfé privát ebéddel, és teljes bár használattal. Az amerikai és az európai foci nem sok hasonlóságot mutat, de
  • Egy falatnyi Amerika: itt vannak az időpontok, ekkor
    Kedd este a Tottenham tizenegyesekkel kiejtette a Chelsea-t az angol Ligakupából. A mérkőzés hajrájában egy nem éppen megszokott jelenetet is láthattunk: a Spurs védője, Eric Dier egyszer csak eltűnt a pályáról, és nem sokkal később követte őt José Mourinho is. Természetesen a
  • Meccsnézés az interneten - Amerikai futball | Bowl.hu
    Ma este 20:45-kor Oroszország - Magyarország NL válogatott mérkőzés élőben itt online stream az M4 Sport hu közvetítésében. A különböző labdarúgó ligák, bajnokságok, kupák, Európai ligák, Bajnokok Ligája, válogatott meccsek és Európa, illetve Világbajnokságok foci meccseit közvetítő élő online stream adások. A Sport1 TV, Sport 2 TV, DigiSport1, DigiSport2
  • NFL - amerikai foci | Skót Utazás
    Egy meccs az NFL-ben négy 15 perces negyedből áll, az amerikai közép- és főiskolai, valamint a nemzetközi IFAF szabályok szerint játszott mérkőzések 4×12 percesek. A második és a harmadik negyed között van a félidő (ami az NFL-ben 15 perc, a többi ligában 12 perc).
  • focijegyek.com - Kiemelt ajánlatok
  • Videó: Dier meccs közben bement a vécére, Mourinho követte
    Az amerikai foci egy méltán népszerű sportág lett napjainkban, azonban a VSD-nél a sportolás melletti egyéb értékeket is nagyon fontosnak tartunk. Célkitűzésünk, hogy olyan csapatot neveljünk, ahol a fiatalok alázatot – a sport iránti alázatot – és küzdeni akarást tanulnak.