Zoeken

Bejabo

Bumperbescherming

• Verekedés a Fradi-meccsen: Két embert őrizetbe vettek

Az FTC-Debrecen meccs szünetében verekedés tört ki a hazai drukkerek között és késelés is történt. Egy ember könnyebben, kettő pedig súlyosan megsérült. Címkék. balhé. Debrecen VSC. fradi. Groupama Aréna. Szólj hozzá! Ezek is érdekelhetnek. likebalaton.hu. Fia tragikus halála után kezdett vidrákat menteni az anya.

• Verekedés a Fradi-meccsen - ORIGO

Előkerült egy videó a Fradi-meccsen kirobbant verekedésről. Czinkóczi Sándor bűnügy 2017. november 5., a stadionban újra megjelenő Green Monsters vezetője a meccs előtt egy interjúban bejelentette, hogy mostantól már nem Bonyha a vezérszurkoló a stadionban. Hogy a verekedés hogyan kezdődött, az egyelőre nem világos. A

• IX. kerület - Ferencváros | verekedés fradi meccs verekedés

Verekedés a Fradi-meccsen: Két embert őrizetbe vettek Őrizetbe vett két embert a rendőrség a szombati Ferencváros - DVSC meccs szünetében kirobbant verekedés miatt. Eddig két embert fogtak el a rendőrök a szombati, Ferencváros-DVSC bajnoki labdarúgó mérkőzés szünetében kirobbant verekedés kapcsán – írja a 24.hu .

• A nagy népligeti balhé - YouTube fradi meccs verekedés

Verekedés és lövöldözés a Soroksári úton. Cikk – 2019. szeptember 27. péntek, 13.58 Három Fradi-drukker került kórházba a Podgorica elleni BL-meccs előtt. Cikk – 2018. február 26. hétfő, 17.43 Ver(eked)és a Fradi-meccsen: négyen feladták magukat

• Fradi.hu

Verekedés: Itt a Fradi biztonsági szolgálatának közleménye . Amint arról az atv.hu is beszámolt, véres verekedésbe torkollott a szombati Ferencváros meccs. A zöld-fehérek szurkolóinak két csoportja esett egymásnak, egyiküket súlyos koponyasérüléssel vitték kórházba. A Fradi

• Tízmillióra súlyosbították a Fradi büntetését | SZOLJON

Elképesztő hangulatot csinált a Groupama Arénában a hosszú idő után visszatérő Fradi-tábor, de sajnos a meccs szünetében komoly verekedés tört ki. Mindenki ezt nézi most! Döbbenetes tragédia: belebetegedett a bánatba a Nagyecseden meggyilkolt Szandra édesapja – Ez volt a férfi halála előtti utolsó kívánsága

• Verekedés a Fradi-meccs végén, ftc - Videa

Verekedés a Fradi-meccsen. Origo 2017.11.04. 22:31. Verekedés történt a Ferencváros–Debrecen-meccsen. A telt házas mérkőzésen pár ember esett egymásnak. Hárman sérültek meg.

• Index - Sport - Késelés és lincselés a Fradi-stadionban

Kemény sport a vízilabda, de a Mladost Zagreb-Ferencváros mérkőzés a Bajnokok Ligájában a kelleténél jóval durvább volt. A negyedik negyedben állt is a játék, amikor Jansik Szilárd akaszkodott össze Matias Biljakával, a rivális pedig a víz felett megütötte a magyar pólóst. „A negyedik negyed közepén, egy kapott gól után holtidőben összeakadtunk a Zágráb egyik

• Fradi-meccs - Blikk

A Ferencvárosi Torna Club hivatalos honlapja Az oldalon található írott és képi anyagok csak a forrás pontos megjelölésével, internetes felhasználás esetén aktív hivatkozással használhatóak fel.

• Verekedés miatt percekig állt a játék a Fradi BL-meccsén

Először lesz telt házas Fradi-meccs a Groupama Arénában. Több mint húszezer drukker lesz az FTC-DVSC-n. B kártya és vénaszkenner is kellett, hogy visszatérjen a Fradi-tábor. A verekedés során az elsődleges információk szerint egy ember könnyebben, kettő pedig súlyosan megsérült.

• Balhé a Groupama Arénában: brutális videó a Fradi meccs

A(z) "Verekedés a Fradi-meccs végén" című videót "Knee" nevű felhasználó töltötte fel a(z) "sport" kategóriába. Eddig 32873 alkalommal nézték meg.