Zoeken

Bejabo

Bumperbescherming

• Index - Sport - Magyar-svéd kézi-vb meccs percről percre

A magyar labdarúgó-válogatott Magyarország nemzeti csapata, amelyet a Magyar Labdarúgó-szövetség irányít.. Legnagyobb sikereit 1938 és 1968 között aratta: az 1938-as és 1954-es labdarúgó-világbajnokságon ezüstérmesként, az 1964-es labdarúgó-Európa-bajnokságon pedig bronzérmesként zárt. Emellett aranyérmet szerzett az 1952-es, az 1964-es és az 1968-as olimpián.
  • Images of Magyar Svéd meccs 2017

Jelena Ostapenko 2017-ben letarolta a Garrost, valamennyi mérkőzését megnyerte és megszerezte a trófeát. Azonban sem előtte, sem azóta nem tudott meccset nyerni a párizsi salakon. Egészen a mai napig. Ma bő egy óra alatt legyőzte Madison Brengle-t, így ott van a második fordulóban.. Csodálatos teljesítményt és egy nagyszerű győzelmet láthattunk a 17 éves dán Clara
  • Két magyar a Garros második fordulójában, Fucsovics Márton

Pálinger: a mai meccs sorsdöntő lesz. Pálinger Katalin, a Magyar Kézilabda Szövetség alelnöke szerint vasárnap (ma) este a Svédország elleni csoportmérkőzés sorsdöntő lesz a magyar válogatott számára a németországi női világbajnokságon. A csoportkör második fordulójában a magyar-svéd találkozó 18 …
  • Magyar labdarúgó-válogatott – Wikipédia

Vasárnap este magyar-orosz meccs lesz a Puskásban. A magyar és az orosz válogatott legutóbb 2017 júniusában találkozott egymással: a Groupama Arénában rendezett barátságos meccset a Konföderációs Kupára készülő vendégek nyerték 3-0-ra. A magyarok már akkor is jó csapatot alkottak - mondta Csercseszov.
  • svéd meccs | Lepattanó/Rebound

magyar svéd meccs 2017
    Elmarad a svéd-dán meccs a magyarok selejtezőcsoportjában MTI 2017.10.18. 13:50 Nem játsszák le a magyarokkal azonos világbajnoki selejtezőcsoportban szereplő Dánia és Svédország egymás elleni, göteborgi mérkőzését, mert a vendégek nem tudtak megállapodni a játékosok fizetéséről.
  • Népszava Pálinger: a mai meccs sorsdöntő lesz

A magyarok a pálya állapota miatt nem voltak képesek hozni a megszokott energikus játékukat. A meccs 18. percében Szabó Jenő berúgta a meccs egyetlen gólját. A 41. percben ismét lett volna lehetősége gólt rúgni a magyar válogatottnak, ám Fogl Károly kihagyta a büntetőt. A magyar
  • A magyar labdarúgó-válogatott 1921. december 18-i

A magyar csapat 25-22-re kikapott a svéd válogatottól a nő kézilabda-vb-n, ami azt jelenti, hogy a következő három meccset meg kell nyernünk, ha tovább akarunk jutni. Az előzetes esélyek alapján erre lehetett számítani, de rossz szembesülni a nulla ponttal.
  • Elmarad a svéd-dán meccs a magyarok selejtezőcsoportjában

Segítség: Böngészd a(z) Svéd Kupa 2016/2017 tabelláit, a hazai/vendégtabellákat, a formatabellákat (a legutóbbi öt meccs eredményeivel), a(z) Svéd Kupa 2016/2017 állását. Az Eredmenyek.com kínálatában a(z) Svéd Kupa 2016/2017 tabellák és eredmények mellett egymás elleni statsztikák és oddsösszehasonlítás is megtalálható.
  • Magyar-svéd 1-1, U17 - indavideo.hu

A Magyar labdarúgó válogatott összes mérkőzése. Képek, adatok, tudnivalók, történelem, statisztikák. Játékosok, edzők, helyszínek, ellenfelek
  • Svéd fociklubok összefogtak a gyerekekkel meccs közben

Magyar-svéd kézi-vb meccs percről percre. Vége. 2017.12.03 18:00. EgeTans Arena - Bietigheim-Bissingen. Csapatnévsor; 2017. december 3., 19:29 Fájó vereséget szenvedett a magyar csapat, amely a svédektől kapott ki 25-22-re. Azért fájó, mert nagyon szükségünk lett volna a pontokra, és a svédek nem tűntek verhetetlen