Zoeken

Bejabo

Bumperbescherming

• Veszprémi Labdarúgó és Sportszervező Kft.
    Női és férfi kézilabda magyar bajnokság, kézilabda Bajnokok Ligája valamint válogatott meccsek Európabajnoki selejtezők és torna meccsek és világbajnokságokat közvetítő élő online stream adások. A Sport1 TV, Sport 2 TV, DigiSport1, DigiSport2, DigiSport3,Eurosport, Eurosport2 Player, Spíler1 TV, Spíler2 TV, M4 Sport TV online közvetítése nem csak országon belül
  • Kilencgólos veszprémi győzelem a Szeged ellen szeged veszprém meccs 2017
    Üdvözlöm a Veszprém Aréna Sport és Rendezvénycsarnok honlapján! A 27-es helyijárat csak azon rendezvények alkalmával közlekedik, amelyekről a honlapunkon vagy telefonos elérhetőségeinken időben tájékoztatást adunk.. A kézilabda mérkőzésekre a rendező Veszprém Handball Team Zrt. nem rendel külön helyi járatot, így a mérkőzésekre való eljutáshoz a városban
  • Szegeden is simán nyert a Veszprém | 24.hu
    A címvédő Telekom Veszprém a vártnál kisebb ellenállásba ütközött a MOL-Pick Szeged otthonában a férfi kézilabda NB I szombati rangadóján, így fölényes 30-21-es győzelmet aratott. A mérkőzést jobban kezdték a hazaiak, a negyedik percben kettős emberelőnybe került a Szeged
  • Hungarian League: Veszprém - Szeged (2019. 12. 07. 19:30
    A Szeged elleni meccs előtt vesztette el kulcsemberét a Veszprém Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak. amelyet a Veszprém a Szeged ellen vív majd hazai környezetben december 7-én, szombaton. További sérültjei a Veszprém Lékai Máté és Kentin Mahé, akik szintén nem
  • A Szeged elleni meccs előtt vesztette el kulcsemberét a szeged veszprém meccs 2017
    A Veszprém támad elsőként, jól védekezik a Szeged, Kallman próbál labdát halászni. Sulic kiharcol egy hetest rögtön Thiagus Petrus mellett. Az ünnepélyes kezdődobást a korábbi veszprémi kiválóság, Csoknyai István végezte el, aki 12-szeres magyar bajnok, 12-szeres Magyar Kupa-győztes, KEK-győztes, korábbi válogatott
  • Elmarad a Veszprém-Szeged focimeccs, ki nem találjátok, mi
    2017/2018. Players • Staff • Matches Az szezon első derbijén a Veszprém Arénában csapott össze a Veszprém és a Szeged. A Veszprém vezette az első támadást és Lauge harcolt ki hétméterest, amit Gajic értékesített is. Háromesélyes volt a meccs, nagyon …
  • Telekom Veszprém - MOL-Pick Szeged magyar bajnoki döntő
    Az alapszakaszt megnyerő Pick-Szeged meglepte a meccs elején a házigazda, sorrendben tizedik bajnoki aranyáért küzdő Telekom Veszprémet. Az első 10 perc végére ugyanis 4-1-re vezetett Juan Carlos Pastor csapata, Bodó kétszer lőtt átlövésből a kapuba, Balogh hetesből volt pontos, míg egy lerohanás is eredményes volt.
  • Ez egy nem várt szoros Veszprém-meccs volt | Szeged Ma szeged veszprém meccs 2017
  • A meccs pillanatai Telekom Veszprém🆚MOL-PICK SZEGED💥 2019
    Nantes – Veszprém meccs előtti nyilatkozatok „Ha a saját szintünkön tudunk játszani, akkor nagyon jó esélyeink vannak a győzelemre Franciaországban.” Sze.
  • Videos of Szeged Veszprém Meccs 2017 szeged veszprém meccs 2017
    A második félidőt a Szeged kezdte és gyors 1-1 gól esett mindkét oldalon. Kettős emberelőnybe került a Veszprém, amiből sikerült két góllal ellépni. Gajic a negyedik büntetőjét elhibázta, Alilovic jól szállt be a mérkőzésbe. A 40. percben ismét döntetlen állt az eredményjelzőn (19-19).
  • Férfi kézilabda BL – Portóban is kikapott a tartalékos
    Elmarad a VLS VeszprémSzeged- Csanád Grosics Akadémia MOL Magyar Kupa mérkőzés. A sorozat 6. fordulójának találkozóját, – amit eredetileg ma, tehát szombaton 15:00 órától játszott volna a két csapat – a bakonyiak kérésére más időpontban fogják lejátszani az együttesek, mivel a VLS Veszprém játékosai újabb öt pozitív COVID-tesztet produkàltak. A hír a
  • Telekom Veszprém
  • A Veszprém legyőzte a Szegedet, de utóbbinál a lépéselőny
    Ha ez a meccs fedve van a U-TV által akkor élőben nézheted itt Handball MOL-Pick Szeged - Telekom Veszprém az iPhoneodon, iPadon, Androidon vagy Windows Phonedon. Könnyedén találhatsz kiemelt videókat és híreket a legtöbb népszerű sport ligákból a világon. Élő U-TV oddsokat láthatsz a Sofascore Handball élő eredmények